ساخت کیف چرم با ذوب کردن دمپایی پلاستیکی!

دمپایی مردانه که به قرن دوازدهم بازمی‌گردد، زمانی که ویتنامی‌ها آن را می‌پوشیدند، راحتی و محافظت از پاها را هنگام راه رفتن در داخل خانه فراهم می‌کنند دمپایی ژله ای مردانه در چین رایج شدند و از پنبه یا بافته شده ساخته می شدند، آسترهای چرمی داشتند و نمادهای قدرت مانند اژدها و ببر را نشان می دادند.

و در دنیای جدید، مقرنس‌های بومیان آمریکا مناظر طبیعت را به تصویر می‌کشیدند و با مهره‌کاری‌های هنری دقیق و حاشیه‌هایی تزئین می‌شدند که آن‌ها را برای داخل خانه مناسب می‌کرد در حالی که پاهایشان را از زمین سرد داخل خانه‌ها گرم نگه می‌داشتند.

دمپایی پلاستیکی

اما در غرب، رکورد پوشیدن دمپایی را فقط می توان در سال 1478 دنبال کرد. با این حال، دمپایی ها به زودی در جدول زمانی مد مردان و به تعداد زیاد دوباره ظاهر می شوند. در دوران ویکتوریا بود که مردان از آنها خواستند تا گرد و غبار و شن را بیرون از خانه خود نگه دارند. اروپایی ها با تمرکز بر یک ظاهر تیز و پارچه های منحصر به فرد، از مهارت های سوزن دوزی و گلدوزی خود به عنوان تزئین استفاده کردند.

در سال 2022، سر خوردن روی یک جفت دمپایی یک راه مطمئن برای دستیابی به راحتی است در واقع، پوشیدن دمپایی راهی برای پاداش دادن به خود پس از مدت ها در محل کار است و وقتی از خواب عمیق بیدار می شوید، هیچ چیز بهتر از فرو بردن انگشتان پا در دمپایی های مخملی احساس نمی شود. برخلاف پیام تبلیغات رسانه ای، مردان آمریکایی بسیار سخت کار می کنند و سزاوار آسایش و آرامش زیادی در زمان آرامش هستند.

تعداد زیادی از محصولات ارائه شده برای مردان در دسترس است. شامل همه چیز از دمپایی مخملی لوکس Enfants Riches Deprimes در رنگ سبز تیره غنی ساخته شده از مخمل 100٪ ابریشم با تزئینات چرمی گرفته تا دمپایی های دست ساز ایتالیایی Scarosso برای یک موقعیت خاص در واقع، دمپایی‌های امروزی دارای ویژگی‌های کاربردی هستند که به راحتی می‌افزایند، مانند جدیدترین جاوا نایلون Moc Toe Slip On Florsheim، ترکیبی ترکیبی از یک کفش معمولی مدرن و دمپایی راحت نایلون مقاوم در برابر آب با رویه جیر و کفی قابل جابجایی Comfortech برای راحت نگه داشتن پاهای شما یا دمپایی Hush Puppies Dawson با کف پایی فوم مموری و آستر خز مصنوعی حسی نرم و لوکس دارند و کف لاستیکی آن کشش خوبی را در داخل خانه ایجاد می کند.